Par mums

Kvalitatīvi, uzticami profesionālie zobārstniecības materiāli un aprīkojums ikvienam zobārstam. Jau no 2005. gada mums ir viss, lai Jūs vienkārši varat lieliski darīt savu darbu!

Esam lielākais profesionālo zobārstniecības produktu, materiālu un aprīkojuma izplatītājs Latvijā.

Pašlaik uzņēmumā strādā 13 cilvēki.

Mūsu sortimentā ir 30 000 artikulu no vairāk nekā 90 ražotājiem – viss terapeitiskajai stomatoloģijai, protezēšanai, higiēnai, periodontoloģijai, ortodontijai!

Latvijā pārstāvam visus vadošos zobārstniecības materiālu ražotājus – GC Europe, Dentsply Sirona endo/resto, 3M, Philips Sonicare, Kulzer, Coltene, Durr Dental, Kuraray Noritake un daudziem daudziem citiem!

Kā arī esam ekskluzīvi pārstāvji Latvijā tādiem ražotājiem kā – Dentsply Sirona CEREC & Equipment, Ultradent, Opalescence, Hu Friedy, DMG, Kettenbach, Dentaurum, O7Active, Top Dent, WhiteWash, Unident.

Rīkojam seminārus, praktiskos kursus un izstādes, kopā ar ārstiem braucam uz kongresiem un izstādēm. Sekojot līdzi situācijai pasaulē un Latvijā veiksmīgi organizējam arī vebinārus zobārstniecības auditorijai sadarbībā ar vadošajiem ražotājiem par aktuālām tēmām!

Regulāri aicinām Rīgā uzstāties arī pasaulē vadošos lektorus un viedokļa veidotājus. Kā arī paši, nepārtraukti papildinām savas profesionālās prasmes, lai sniegtu kvalitatīvus pakalpojumus.

DAB Dental Latvia ir daļa no Lifco Grupas. Lifco Dental ir Skandināvijas vadošais zobārstniecības materiālu un iekārtu vairumtirgotājs ar vairāk kā 100 000 klientiem – zobārstiem

Lifco grupā kopumā ietilst 175 kompānijas, kas pārstāvētas vairāk nekā 30 valstīs visā pasaulē, piemēram – Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Dānijā, Vācijā, Austrijā, Šveicē, Čehijā, Ungārijā, Slovēnijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā.

Lifco grupā kopā strādā vairāk nekā 5400 cilvēku un kopīgais grupas apgrozījums 2020. gadā bija aptuveni 1,3 miljardi Eur.

Mūsu galvenais mērķis ir savus klientus nodrošināt ar lielāko un daudzveidīgāko zobārstniecības materiālu un aprīkojuma sortimenta un pakalpojumu klāstu!

Mēs no sirds priecājamies darīt savu darbu un caur to iedvesmot visus zobārstus visā Latvijā radīt skaistus smaidus visiem mūsu cilvēkiem!

Pievienojies un saņem jaunumus e-pastā

Tikai svarīgākā informācija par kursiem, apmācībām un produktu jaunumiem zobārstniecības nozarē!
*Norādi savu e-pasta adresi, ja vēlies saņemt aktuālos jaunumus!